برگزاری دوره‌ی آموزشی

مدرس هستم. می‌خواهم آموزش بدهم.

برگزاری رویداد و همایش

می‌خواهم رویداد برگزار کنم.

داوطلب آموزشی

آموزش به افراد نیازمند.

برگزاری رویداد و همایش

  • رویداد حضوری
    در این نوع از رویدادها، شرکت‌کنندگان با حضور در یک محل برگزاری (تالار هَمایش) به مذاکره و تبادل نظر می‌پردازند.
  • رویداد مجازی
    در این روش برگزاری، شرکت‌کنندگان فقط به صورت مجازی در رویداد شرکت می‌کنند و نیازی به حضور فیزیکی در محل برگزاری نیست و اصولا محلی برای حضور وجود ندارد.
  • رویداد ترکیبی
    در این روش برگزاری، رویداد اصلی در تالار برگزاری با حضور تعدادی از متخصصان و شرکت‌کنندگان برگزار می‌شود ولی همزمان امکان شرکت در رویداد به صورت مجازی نیز وجود دارد و شرکت‌کنندگانی که به دلایل متعدد امکان حضور در محل برگزاری را ندارند، می‌توانند از طریق زیرساخت مجازی، وارد تالار رویداد شده و به سخنرانی‌ها گوش دهند و یا در بحث‌ها شرکت کنند.

سمینار

سمینار به نوع خاصی از رویدادها گفته می‌شود که در آن یک یا چند نفر سخن‌ران و ارائه‌دهندهٔ اصلی وجود دارند و درمورد یک موضوع خاص صحبت می‌کنند. معمولاً در سمینارهای موفق، سایر شرکت‌کنندگان نیز در بحث اصلی مشارکت می‌کنند و ارائه‌دهندگان اصلی بیش‌تر نقش تسهیل‌گر و هدایت‌کنندهٔ بحث‌ها را ایفا می‌کنند. گاهی این مشارکت صرفاً به پرسش و پاسخ میان شرکت‌کنندگان و سخن‌رانان محدود می‌شود.

کنفرانس

نشست‌هایی که شرکت‌کنندگان در آن‌ها نمایندگان دولت‌ها و سازمان‌ها یا متخصصان امور فرهنگی و ادبی و اجتماعی و سیاسی هستند و برای بحث و تبادل نظر و تصمیم‌گیری درباره‌ی موضوعی خاص گرد هم می‌آیند. چنین نشست‌هایی در سطح ملی یا بین‌المللی و به‌صورت دائمی یا موقت، برگزار می‌شوند.

جلسه نقد و بررسی

حلقه‌های مطالعاتی

رونمایی از همایش‌های مختلف

برپایی همایش‌های داخلی و بین‌المللی

پیمایش به بالا